wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

 

 FILM TAKEN 2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Daja

Daja


Vendndodhja : Anglisht,Frengjisht,Italisht,Greqisht,Shqip
Rregjistruar : 30/05/2012 Numri i postimeve : 22

FILM TAKEN 2 Empty
MesazhTitulli: FILM TAKEN 2   FILM TAKEN 2 EmptySat Oct 20, 2012 5:25 pm

FILM TAKEN 2 Taken2


Taken 2 (2012)
Bryan Mills, agjent i CIA-s në pension, u ndal në asgjë për të shpëtuar vajzën e tij nga Kim rrëmbyesit shqiptarë.Babai i një prej grabitësit, është betuar hakmarrjen dhe merr Bryan dhe gruaja e tij peng gjatë pushimeve të familjes së tyre në Stamboll. Bryan enlists vajzën e tij për të ndihmuar ata të shpëtuar. _________________
lol!   VdeKje FasHiZmit      lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
FILM TAKEN 2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: Programe-
Kërce tek: