wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

 

 Prezantuesja televizive ka surprizuar të gjithë me trupin e saj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjenerali
Admin
Admin
Gjenerali


Rregjistruar : 18/10/2012 Numri i postimeve : 5

Prezantuesja televizive ka surprizuar të gjithë me trupin e saj Empty
MesazhTitulli: Prezantuesja televizive ka surprizuar të gjithë me trupin e saj   Prezantuesja televizive ka surprizuar të gjithë me trupin e saj EmptySat Oct 20, 2012 2:22 pm


Prezantuesja televizive ka surprizuar të gjithë me trupin e saj Prezantuesjatelevizivek
Ajo kurrë nuk ka insistuar me dieta dhe asnjëherë nuk është ndier keq me fizikun e saj.

Pra edhe pse pesha e saj është luhatur gjatë viteve të saj në ekran, në këtë moment kur ajo sapo ka mbushur 45 vjeç ka treguar fizikun e saj si asnjëherë më parë.

Ajo ishte në mes të filmimeve për shown TV "Got To Dance" kur është marrë fotoja e saj që ka surprizuar të gjithë fansat e saj në Twitter.

Fotot e tjera tregojnë Divinën me forma trupore të ndryshme. Dhe tani ajo ndihet e lumtur dhe falënderon veten e saj për vullnetin e kryrjes së ushtrimeve gjimnastikore si dhe trajnerin e saj të sportit.

_________________
lol! Rroft Sala lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Prezantuesja televizive ka surprizuar të gjithë me trupin e saj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: