wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

 

 Nusja merr lajmin më shkatërrues disa orë para dasme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjenerali
Admin
Admin
Gjenerali


Rregjistruar : 18/10/2012 Numri i postimeve : 5

Nusja merr lajmin më shkatërrues disa orë para dasme Empty
MesazhTitulli: Nusja merr lajmin më shkatërrues disa orë para dasme   Nusja merr lajmin më shkatërrues disa orë para dasme EmptyFri Oct 19, 2012 7:45 am

Nusja merr lajmin më shkatërrues disa orë para dasme Nusjamerrlajminmeshkate


Një nuse ka marrë lajmin më shkatërrues në ditën e saj më të lumtur. Ajo kishte menduar se ishte shtatzënë dhe dhimbjet e kishin detyruar të shkonte te mjeku i cili e diagnostikoi me tumorr në bark vetëm disa orë para dasmës.

Lucy Duffy nga Leeds, mori kurajon dhe fshehu gjendjen e saj para mysafirëve, madje çdo gjë kaloi për mrekulli, por në fund të dasmës ajo shpërtheu në lot pasi nuk mund të përmbante dot lotët e saj.

Çifti kishte dy vjet që planifikonte dasmën e tyre dhe ishin të bindur se asgjë nuk do të shkonte keq.

Por tani vajza e re do t'i nënshtrohet kimioterapisë dhe dashuria e tyre do të vazhdojë duke qënë të bindur se shumë shpejt do të kenë një fëmijë në duart e tyre.

_________________
lol! Rroft Sala lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nusja merr lajmin më shkatërrues disa orë para dasme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: