wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

 

 AlbaniaLive MP3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
ALBANIA


Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 33
Numri i postimeve : 428

AlbaniaLive MP3 Empty
MesazhTitulli: AlbaniaLive MP3   AlbaniaLive MP3 EmptyMon Jul 05, 2010 8:48 pmRreth këtij Shërbimi
Ky shërbim ju mundëson juve te konvertoni video nga YouTube në MP3 fajll. Kështu që ju mund të dëgjoni këngët tuaja të pëlqyera nga YouTube në MP3.

Kur e jep Linkun URL, video do të shkarkohet dhe do të konvertohet në formatin MP3, dhe ju jep mundësinë që ta shkarkoni fajllin e konvertuar. Konvertimi është pa humbje, pra ju e shkarkoni këngën në MP3 me të njëjtin kualitet të ruajtur ne video.


Vazhdo Duke Bere Cope link/URL e kg Qe Jeni Duke e Degjuar Ne YouTube,
Pastja Bej Paste Ne Kutine Dhe Kliko "Convert Video"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
AlbaniaLive MP3
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: Programe-
Kërce tek: