wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%


Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Sa Me Shum Hyn Ne AlbaniaLive Aq Me Shum Flasim sHQiP)
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

PREZANTO VETEN NE AlbaniaLive

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

PREZANTO VETEN NE AlbaniaLive

Prezanto Veten Tende Rreth Jetes..!
2137Mon Sep 10, 2012 4:22 am
zamira-ks Tung shqiptar
..: wWw.AlbaniaLive.info :.. Empty
 

LAJME

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

LAJME

Lajme Nga Vendi Dhe Bota
Moderator: Moderators
487499Sat Oct 20, 2012 2:22 pm
Gjenerali Prezantuesja televizive ka surprizuar të gjithë me trupin e saj
..: wWw.AlbaniaLive.info :.. Empty
 

SHOW BIZ

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

SHOW BIZ

Gjithcka Nga Moden Dhe Bukuron..
77Sat Feb 11, 2012 7:25 pm
ALBANIA Beyonce-Jay Z. patentë per emrin e vajzes
..: wWw.AlbaniaLive.info :.. Empty
 

FILMA HD

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

FILMA HD

Filma Nga Me Te Miret Dhe Te Fundit HD (Me Dhe Pa Titra Shqip)
911Mon Jan 09, 2012 10:39 am
ALBANIA Film Serial HD
..: wWw.AlbaniaLive.info :.. Empty
 

POEZI PER DASHURI

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

POEZI PER DASHURI

Shkarko ose Lexo "Poezi Per Dashuri".....
1138Fri Sep 07, 2012 6:39 pm
Nora Aforizma Per Dashurine
..: wWw.AlbaniaLive.info :.. Empty
 

Tema shoqërore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Tema shoqërore

Në këtë forum trajtohen tema universale mbi problemet që hasin të gjitha shoqërite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
Moderator: Moderators
68Mon Oct 01, 2012 1:39 pm
ALBANIA Nese Je Patriot,Behu Edhe Ti Moderator Ne KuQ e Zi 100%
..: wWw.AlbaniaLive.info :.. Empty
 

LOJRA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

LOJRA

Lojra Te Ndryshme Per Argetimi..!
1314Tue Feb 07, 2012 2:07 pm
ALBANIA Best Games Apex 2011
..: wWw.AlbaniaLive.info :.. Empty
 

FOTO & HISTORI NGA sHQiPeRia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

FOTO & HISTORI NGA sHQiPeRia

Në këtë forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistësh, shkrimtarësh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale. Dhe mbi te gjitha Histori SHQIPTARE..!
792Sat Dec 11, 2010 4:08 am
r_-_3 Histori nga laberia shqiptartare ne zonen e jugut te shqiperis
..: wWw.AlbaniaLive.info :.. Empty
 

Programe

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Programe

Programe,HTML Te Disa Programeve
6262Sat Oct 20, 2012 5:25 pm
Daja FILM TAKEN 2
..: wWw.AlbaniaLive.info :.. Empty
 

Psikologji

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Psikologji

Shkruaj Nje Tem Ose Lexo Rreth Psikologjis
00
..: wWw.AlbaniaLive.info :.. Empty
 

SHERBIME

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

SHERBIME

Sherbime Administratoresh.. Mbrojte Per Vizitoret,Temat Dhe Forumin..!
22Thu Jun 09, 2011 2:41 am
ALBANIA Stafi AlbaniaLive
..: wWw.AlbaniaLive.info :.. Empty
 

Kuzhina Shqiptare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuzhina Shqiptare

Meso Te Gatuash, Rreth Kuzhines Shqiptare..
1313Thu Oct 04, 2012 11:46 am
ALBANIA Lulekaler Ne Disa Menyra
..: wWw.AlbaniaLive.info :.. Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 784 artikuj
Forumi ka 91 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri brisida_prenci@email.com
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Tue Jan 28, 2020 3:46 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderators ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur